Црна Алуминиум Т-планината T2 Леќа Прстен Адаптер за Монтирање за Pentax/Ricoh PK К-5 К-7 К-20D Работат Со Било Pentax/Ricoh PK dslr фото/SLR

Црна Алуминиум Т-планината T2 Леќа Прстен Адаптер за Монтирање за Pentax/Ricoh PK К-5 К-7 К-20D Работат Со Било Pentax/Ricoh

DEN 141.60

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: T2-PK
Компатибилен Бренд: Pentax
Бренд Име: lightdow

Најдобрите понуди во категоријата