Ретро Лудиот Коњ Кожа Случај За Samsung Галакси Забелешка 4 N9100 Додатоци Паричникот Стојат прекривачот coque capinha телефон кеси

Ретро Лудиот Коњ Кожа Случај За Samsung Галакси Забелешка 4 N9100 Додатоци Паричникот Стојат прекривачот coque capinha

-90 %

DEN 99.36

Ново

Това е достапна

Материјал: PU
Мало Пакет: Yes
Големина: 18*9*2
Функција: Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип: Паричникот Случај
Бренд Име: LUOSHUYAN
дизајн: Гроздобер,Сјајни
Компатибилен Модел На Samsung: Галакси Note4
Карактеристики: Лудиот Коњ Прекривачот Стојат Паричникот Кожа Случај
Компатибилен Бренд: Samsung
SKU: DKS019
боја: како се покаже слика
статус: Во Однос На Статусот
Пад на превозот: Поддршка
Пакет Тип: Поли Торба/OPP вреќа
Место на Потекло: Кина(Копно)
Тип: 100% Сосема Нов
Компатибилен Модел: одговара За Samsung Галакси Забелешка 4 N9100
is_customized: Yes
Број На Модел На: За Samsung Галакси Забелешка 4 N9100

Најдобрите понуди во категоријата