Оригиналниот Проектор Светилка BL-FU185A за OPTOMA DX619 / EX536 / ES526 / EW531 / EW533ST / EW536 / EX526 / EX531 / HD600X / HD66

Оригиналниот Проектор Светилка BL-FU185A за OPTOMA DX619 / EX536 / ES526 / EW531 / EW533ST / EW536 / EX526 / EX531

-90 %

DEN 3168.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: BL-FU185A
Бренд Име: Inmoul
Се КРИЕШЕ: Меркур Светилки
Напон: 85-265V
Примена: Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација: CCC,CE,CQC
Име: CTLAMP
Карактеристики: ОЕМ Светилка со Модул
Просечен Живот (часот): 2500
Гаранција: 150 дена
Прозрачна Флукс: 2500
База Тип: 2G11

Најдобрите понуди во категоријата