НАЈДОБРИ 5.5 kw 7.5 HP 1000HZ VFD Фреквенција Инвертер конвертор 1 фаза 220v текст 3phase 0-220v излезен 25A за Гравирање вретено мотор

НАЈДОБРИ 5.5 kw 7.5 HP 1000HZ VFD Фреквенција Инвертер конвертор 1 фаза 220v текст 3phase 0-220v излезен 25A за Гравирање

-90 %

DEN 6336.00

Ново

Това е достапна

Тип На Мотор: AC Мотор
Број На Модел На: FC300-5.5 G-T2
На текст: еден фаза 220VAC
Излез: 3phase 0-220v 25A
Фреквенција: 0-1000hz
моќност: 5.5 kw 7.5 HP
Примена: cnc голема брзина вретено мотор
Име: НАЈДОБРИ

Најдобрите понуди во категоријата