термос кафе чаши нерѓосувачки челик termos кафе кригла garrafa termica infantil 12horas termo гимнастик со капак и слама Може да

термос кафе чаши нерѓосувачки челик termos кафе кригла garrafa termica infantil 12horas termo гимнастик со капак и

-2 %

DEN 469.92

Ново

Това е достапна

Капацитет: 280 мл, 480 ml
Drinkware Тип: Чаши
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Стил: Креативните
Број На Модел На: Популарната Вакуум Колби Слама Може Да
Обликот: Со Капак
Додатоци: Со Никој
Спецификација: 1
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име: Taganov
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Тип: На Пример Шолји Кафе
Капацитет: 280 мл / 480 ml
Busines стил: продажба / wholesales / капка превозот

Најдобрите понуди во категоријата