18.5 V/6.8 НА 120W Моќ Адаптер AC 110~240V/50~60Hz OD 5.5 мм ID 2.1 mm Инвентар Производ за дигитален засилувач

18.5 V/6.8 НА 120W Моќ Адаптер AC 110~240V/50~60Hz OD 5.5 мм ID 2.1 mm Инвентар Производ за дигитален засилувач

DEN 621.36

Ново

Това е достапна

Бренд Име: IWISTAO
Употреба: дигитален засилувач
На текст: 110~240V/50~60Hz AC
Излез: 18.5 V/6.8 DC
Затворен користи: Yes
OD: 5.5 мм
ID: 2.1 mm
Број На Модел На: WHFDA-TPA3116-Власт

Најдобрите понуди во категоријата