M20*2.5 Мотор CNC моторното Масло Додатен Првенство Капа Плоча Кочница Заградата за kawasaki z1000 z 1000 Хонда CBR500R cbr 500r 500 р

M20*2.5 Мотор CNC моторното Масло Додатен Првенство Капа Плоча Кочница Заградата за kawasaki z1000 z 1000 Хонда CBR500R

DEN 222.72

Ново

Това е достапна

Бренд Име: YOWLING
Тип На Објект: Јажиња & Кабли
Име На Модел: ПА-ОК-008
Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Објектот Должина: 0inch
Објектот Ширина: 0inch
Објектот Висина: 0inch
Објектот Тежина: 0.1kg
Објектот Дијаметар: 0inch
Материјал Тип: Алуминиум
Специјални Функции: Мотоциклите Масло Додатен Првенство Капа
Бои: црвено;сребро;сина;црна;gloden;
Е Прилагодена: Yes
Објектот Боја: Црвена
Функција: масло првенство Капа
Fitment: За ХОНДА сите, dacati сите,kawasaki,триумф

Најдобрите понуди во категоријата