трговија на големо 20pcs Чевли шарм Тибетански сребро Мушка Шарм голема дупка pendant се вклопи во Европската накит шарм хривнија DIY pendant PY543

трговија на големо 20pcs Чевли шарм Тибетански сребро Мушка Шарм голема дупка pendant се вклопи во Европската накит

-40 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Објектот Тежина: ~3g
Бренд Име: YEPENGFEI
Материјал: Метал
Број На Модел На: ..
Објектот Форма: Тркалезна Форма
is_customized: Yes
Голема дупка во внатрешноста дијаметар: 5mm
Производ Во Боја: тибетската сребро.
Место на Потекло: Кина -Копното
Pendant Големина: Ве молиме видете на слика

Најдобрите понуди во категоријата