6 x 5 Нови Дупки 215CC Инјектор за Гориво Млазницата IWP076 IWP-076 021906031B 021 906 031B За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ PASSAT БОРА 2.8 V6

6 x 5 Нови Дупки 215CC Инјектор за Гориво Млазницата IWP076 IWP-076 021906031B 021 906 031B За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ PASSAT

-84 %

DEN 1871.76

Ново

Това е достапна

За Возило Брендови/Модел: Фолксваген
Бренд Име: ICIFAUTO
Голф-Година: 1992,1999,1996,1993,1994,1997,1998,1995,1991
is_customized: IWP076
Објектот Должина: 021 906 031B
Материјал Тип: 021 906 031B
Фолксваген Модел: Голф

Најдобрите понуди во категоријата