Промоција На Исламската Ѕид Налепница Винил Уметност Дома Декор Отстранлив Лепило Calligraphy Ѕид Decal Дневна Соба

Промоција На Исламската Ѕид Налепница Винил Уметност Дома Декор Отстранлив Лепило Calligraphy Ѕид Decal Дневна Соба

-100 %

DEN 191.04

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Големина: 44cm X 88cm S, 59cm X 118cm L
Материјал: Хартија
Стил: Модерна
Шема: Авион Ѕид Налепница
Бренд Име: AWOO
Класификација: За Ѕид
Сценарија: Ѕид
Број На Модел На: DY320
Тема: Шема
Спецификација: Single-piece Package
Материјал: Винил
Објектот: Ѕидот Decal Дневна Соба
Производ големина: Две Големини
ОЕМ: Yes
Пакување: Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм: Yes
Обликот: bismillah calligraphy
Е Прилагодена: Yes
Diy декорација: Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена: Дневната Соба / Спалната Соба / Канцеларија / Дете

Најдобрите понуди во категоријата