Топ Исламската Шема Ѕид Оркестарот Налепница Гроздобер Муслимански Дома Декоративни Тапети За Внатрешни работи Декорација за Дневна Соба

Топ Исламската Шема Ѕид Оркестарот Налепница Гроздобер Муслимански Дома Декоративни Тапети За Внатрешни работи Декорација

-84 %

DEN 71.28

Ново

Това е достапна

Големина: M, S, L
Стил: Модерна
Шема: Авион Ѕид Налепница
Бренд Име: AWOO
Класификација: За Ѕид
Сценарија: Ѕид
Тема: Знаци
Спецификација: Single-piece Package
Број На Модел На: DY35
Големина: Medium,Small,Large
Функција: Табла Налепница
Материјал: Винил
Објектот: ѕидот налепница
ОЕМ: Yes
Пакување: Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм: Yes
Обликот: како на слика
Е Прилагодена: Yes

Најдобрите понуди во категоријата