1PC Нови 300ml двоен слој стакло отпорни на топлина транспарентно стакло подарок рекламирање Стаклено Шише за Вода Литургија КД 1461

1PC Нови 300ml двоен слој стакло отпорни на топлина транспарентно стакло подарок рекламирање Стаклено Шише за Вода

-84 %

DEN 237.12

Ново

Това е достапна

Капацитет: 0.3 L
боја: Јасно
Drinkware Тип: Шишиња Со Вода
Термо Изведба: Термоизолација
Шише Устата: Со Капак
сертификација: CE / ЕУ,CIQ,LFGB,ОД FDA
Снабдување Тип: Во Акционерско Предмети
Во Врела Вода: Применливи
Применливи Луѓе: Возрасни лица
Анти-корозија Слој: Не Се Опремени Да Се
Бренд Име: mingrizhiguang дома
Материјал: Стакло
Отворено Активност: Турнеја
Функција: Еко-Пријателски
Обликот: Со Капак
Број На Модел На: KD1461
Вода Да Тече, Метод: Директни Пиење
Стил: Класичен
Шише За Вода Тип: литургија

Најдобрите понуди во категоријата