100pcs 25*35cm црна Organza подарок торба накит пакување екранот кеси Drawstring торбичка за нараквица/ѓердан мини Предиво торба

100pcs 25*35cm црна Organza подарок торба накит пакување екранот кеси Drawstring торбичка за нараквица/ѓердан мини

-74 %

DEN 691.20

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Тип На Објект: Накит Пакување & Екран
Материјал: Ткаенини
Накит Пакување & Display Type: Пошта
Објектот Дијаметар: 0cm
Објектот Должина: 35cm
Објектот Тежина: 0g
Објектот Ширина: 0cm
Производ Карактеристики: накит пакување кеси екранот
Објектот Висина: 25cm
Број На Модел На: 25x35

Најдобрите понуди во категоријата