14.4 V 4400mAh Лаптоп со батерија за Asus A42-UL30 A42-UL50 A42-UL80 UL30 UL30A UL50 UL50AG UL50Vg UL50VS UL50Vt UL80 UL80Ag UL80Vt

14.4 V 4400mAh Лаптоп со батерија за Asus A42-UL30 A42-UL50 A42-UL80 UL30 UL30A UL50 UL50AG UL50Vg UL50VS UL50Vt UL80

DEN 794.64

Ново

Това е достапна

Пакет: Yes
Бренд Име: ApexWay
Батеријата Напон: 14.4 V или 14.8 V
Број На Модел На: A42-UL30
Тип: Li-Ion
Компатибилен Бренд: ASUS
означени капацитет: 5200MAH
реалниот Капацитет на: 4400mAh
Производи Статус: Акции

Најдобрите понуди во категоријата