Луција Занаети 14.8*10см Гроздобер Kraft хартија за белешки картичка DIY Графити Насликани 20pcs/многу 19050059

Луција Занаети 14.8*10см Гроздобер Kraft хартија за белешки картичка DIY Графити Насликани 20pcs/многу 19050059

DEN 76.32

Ново

Това е достапна

Материјал: Хартија
Бренд Име: Луција занаети
Број На Модел На: 19050059
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакување: 20pcs/многу
Големина: 14.8*10cm
боја: White/Black/Kraft хартија во боја/брегот на слоновата/red/виолетова
Материјал: Хартија

Најдобрите понуди во категоријата