10мм 100pcs Злато Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Spacer Монистра За Накит Одлуки Обетки Хривнија DIY Монистра рачно изработени

10мм 100pcs Злато Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Spacer Монистра За Накит Одлуки Обетки Хривнија DIY Монистра

-46 %

DEN 384.00

Ново

Това е достапна

Објектот Дијаметар: 10mm
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Објектот Тежина: 1g/piece
Материјал: Кристал
Број На Модел На: Кристал Shamballa Монистра 009
Бренд Име: MISSDEAR
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар: 10mm
Големина: 10mm
Главната боја: Злато
Материјал: Глина Со Кристал
индустрија употреба: Накит Одлуки Обетки Занает Ѓердан Хривнија DIY
Обичај Цел: прифатете
Место на Потекло: жеџијанг во Кина (Копно)
Монистра стил: Накит Монистра Spacer Монистра Shamballa Кристал Монистра Diy Монистра

Најдобрите понуди во категоријата