Најголемите Исламски Ѕид Уметност Decal Муслимански Calligraphy Водоотпорен Ѕид Налепница Пвц Дневна Соба Оркестарот

Најголемите Исламски Ѕид Уметност Decal Муслимански Calligraphy Водоотпорен Ѕид Налепница Пвц Дневна Соба Оркестарот

-70 %

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

боја: 58cm X 105cm Црна, 43cm X 78cm Црна
Материјал: Хартија
Шема: Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На: DY142
Бренд Име: AWOO
Стил: Креативните
Класификација: За Ѕид
Сценарија: Ѕид
Тема: Шема
Спецификација: Single-piece Package
Материјал: ПВЦ
Објектот: Calligraphy Водоотпорен Ѕид Налепница
Производ големина: Две Големини
ОЕМ: Yes
Пакување: Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм: Yes
Обликот: исламската calligraphy
Е Прилагодена: Yes
Diy декорација: Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена: Дневната Соба / Спалната Соба / Канцеларија / Дете

Најдобрите понуди во категоријата