Пејачот Машина за Шиење Presser Нога во 1/4 Нога w/ Бод Водич, Коса месо тело #P60602-G

Пејачот Машина за Шиење Presser Нога во 1/4 Нога w/ Бод Водич, Коса месо тело P60602-G

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Материјал: Нерѓосувачки Челик
Тип: Алатка Поставува
Употреба: машина за шиење

Најдобрите понуди во категоријата