Европски / European / Градина / Градина / animal / Античкиот / симпатична / допрете машина за перење глава

Европски / European / Градина / Градина / animal / Античкиот / симпатична / допрете машина за перење глава

-76 %

DEN 928.32

Ново

Това е достапна

Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Стил: Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На: допрете машина за перење глава
Вентил Core Материјал: Дувачкиот
Тело Материјал: Дувачкиот
Рачка Материјал: Дувачкиот
Употреба: Отворено
Текстурата на материјалот: Дувачкиот

Најдобрите понуди во категоријата