7Pcs Фондан Торта Декорација Calla petal машина за џвакање паста цвет Машина Нерѓосувачки челик Calla машина Сет

7Pcs Фондан Торта Декорација Calla petal машина за џвакање паста цвет Машина Нерѓосувачки челик Calla машина Сет

-60 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Тип: Печење & Тесто Алатки
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Функција: Еко-Пријателски
Комплет Број: 4
сертификација: ФДУ,LFGB
Печење & Тесто Алатки Тип: колаче мувла
Број На Модел На: М-A327
Бренд Име: carunke

Најдобрите понуди во категоријата