Античкиот Bibcocks тапа користат за градина & Бања Ѕид Монтирани Машина за Перење тапа со керамичка рачка отворено Тапа Допрете го

Античкиот Bibcocks тапа користат за градина & Бања Ѕид Монтирани Машина за Перење тапа со керамичка рачка отворено

-50 %

DEN 660.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Tuqiu
Вентил Core Материјал: Керамички
Тело Материјал: Бакар
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Стил: Единствен Носител На Една Дупка
Употреба: Слив,Машина За Перење
Број На Модел На: DL-0739
Рачка Материјал: Дувачкиот
Боја: антички месинг

Најдобрите понуди во категоријата