5pcs 28*29MM Убава индивидуални шарм легура Слон pendant ѓердан черепот R55

5pcs 28*29MM Убава индивидуални шарм легура Слон pendant ѓердан черепот R55

-60 %

DEN 117.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: Сите Компатибилен
Пол: Унисекс
is_customized: No
Приврзоци Тип: Solitaire
Број На Модел На: r55
Обликотшема: Скелетот
Метали Тип: Никој,Цинк Легура
Бренд Име: WL ВАНГ&ЛУО
Функција: Расположение Tracker,Спиење Tracker
Стил: Класичен
Материјал: Легура
Тип На Објект: Приврзоци

Најдобрите понуди во категоријата