7.0 Топла Продаде Миленичиња Куче Ножици Професионални Миленичиња Чешлање Ножици за Сечење Куче Shears JP440C, LZS0733

7.0 Топла Продаде Миленичиња Куче Ножици Професионални Миленичиња Чешлање Ножици за Сечење Куче Shears JP440C, LZS0733

-40 %

DEN 330.96

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Косата Режа
Рачка Материјал: Нерѓосувачки Челик
вкупна должина: 7.0(Прибл
Тип: ножици за сечење
Сечилото Материјал: Јапонија 440c
Број На Модел На: LZS0733
Нерѓосувачки Челик Тип: 6cr13
Големина: 7 inch
Заби: Никој

Најдобрите понуди во категоријата