433Mhz /315Mhz Безжична Детектор на Чад Без Батерија

433Mhz /315Mhz Безжична Детектор на Чад Без Батерија

-90 %

DEN 456.00

Ново

Това е достапна

Лозинката Тастатура: No
Големина: others
моќност: Други
Број На Модел На: Други
Наоружува Тип: FR Далечински-контролор
Видео Интерфејс: No
Екранот: No
Комуникациски Интерфејс: Безжичната
Излез Број: Други
Зона Број: Други
Бренд Име: нови слетување

Најдобрите понуди во категоријата