Радост недела DIY рачно изработени Крстот Бод Везови Колекции Градина Куќа Дизајн Дома Декор Крстот бод Шарени мачка Крст-бод

Радост недела DIY рачно изработени Крстот Бод Везови Колекции Градина Куќа Дизајн Дома Декор Крстот бод Шарени мачка

-2 %

DEN 256.80

Ново

Това е достапна

Крстот Бод Ткаенина КТ број: 14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Шаблон Тип: Цртан филм
Стил: Европа
Бренд Име: Радост Недела
Материјал: 100% Памук
Тип: Пакет
Употреба: Слики
Рамка: No
Платно Пакување Метод: Укината
Надворешното Пакување: PVC кеса
14CT: 25*33cm
11CT: 32*42cm
Точка Бр.: C609
Производи: крстот бод колекции
Ткаенини: Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми : Доволно теми
Игла: Златна tapestry
Шема: Јасна шема
Настава: Лесно настава
Aftersales: Фабриката aftersales

Најдобрите понуди во категоријата