8мм Природни Вистински Lapis Lazuli Водат Хривнија Длабоко Сини Круг Кристално Мушка Шарм Хривнија За Жени

8мм Природни Вистински Lapis Lazuli Водат Хривнија Длабоко Сини Круг Кристално Мушка Шарм Хривнија За Жени

-70 %

DEN 2352.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Нараквици Тип: Влакно Нараквици
Пол: Жените
Синџир Тип: Beaded Хривнија
Поставување Тип: Никој
Функција: Порака Потсетник
Затворач Тип: Чипка-Up
Материјал: Полу-скапоцени камења
Број На Модел На: QJ0024Stretch Хривнија Жени
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Бренд Име: LIZIFANG
Метали Тип: Lapis Lazuli
реден број: QJ0024Fashion Жените Нараквици
боја: Deep Blue Нараквици
Точка име : природен камен хривнија
Монистра Број: 23Round Лабава монистра
Мушка големина: 8мм кристал монистра
внатрешниот дијаметар на Хривнија: 6.98 инчи
Тежина на Хривнија: 19.92 грама
Количина: Само Еден Lapis Lazuli Хривнија
Превозот начини: Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање: Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Најдобрите понуди во категоријата