Тркалаат 2.5 Cm Полиестер Лента Chrismas Дома Декор Свадба Материјали Торта Подарок Заврши Пакет Сатен Ткаенина Панделки DIY Додатоци

Тркалаат 2.5 Cm Полиестер Лента Chrismas Дома Декор Свадба Материјали Торта Подарок Заврши Пакет Сатен Ткаенина Панделки

-80 %

DEN 60.00

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Панделки
Број На Модел На: 2cm лента
Стил: Единствен Лик
Техника: Печатени
Ткаенина Тип: Сатенски
Шема: Полна Боја
Материјал: 100% Полиестер
Ширина: 2.5cm
Ширина: 2.5cm
Пакет Количина: 1 РОЛНА
Тркалаат Должина: Околу 25 метри

Најдобрите понуди во категоријата