10bags на 10pcs/пакет природно дрво боја лакирани дрвени плочки, дрвени броеви форма од 0 до 9 на пакет

10bags на 10pcs/пакет природно дрво боја лакирани дрвени плочки, дрвени броеви форма од 0 до 9 на пакет

DEN 120.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Објектот Тежина: 0.11
Објектот Форма: Плоштад-форма
Материјал: Дрво
Број На Модел На: WB3249-X
Надворешниот Дијаметар: 20*18*4 or 5mm

Најдобрите понуди во категоријата