Нови 2017 Плажа Свадба Фустани V деколте, Капа Ракав Чипка Назад-Линија Chiffon Четка Воз Свадба Наметки Облека де mariage

Нови 2017 Плажа Свадба Фустани V деколте, Капа Ракав Чипка Назад-Линија Chiffon Четка Воз Свадба Наметки Облека де

DEN 4776.00

Ново

Това е достапна

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Тип На Објект: Свадба Фустани
За Бремени Жени: Yes
Силуета: А-Линија
Вграден Градник: Yes
Sleeve Стил: Капа Ракав
Декорација: Pleat,Beading,Батон,Бисери,Шема,Чипка,Кристал,Appliques,Sashes
Вистински Слики: Yes
Назад Дизајн: Ланче
Број На Модел На: NSF742 Свадба Облечи
Свадба Фустан Ткаенина: Chiffon и Сатен
Воз: Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm): Без ракави
is_customized: Yes
Бренд Име: kissbridal
Фустани Должина: Кат Должина
Половината: Природни
Деколте: V Деколте
Продавница Име: kissbridal 01
Големина: Стандардна Големина/Работилница Со Прецизно Мерења
Достапни Боја: Сите Бои Се Во Опција/Боја Шема
Возрасна Група: Возрасни
Фустан Тип: свадба фустан
сопствени направени: на располагање
Олово Време: 5~15 Дена
време на испорака: 6~20 Дена
Итно Цел: Достапни(Некаде Треба Екстра Раш Трошоци)
Снабдување Тип: OEM Услуга

Најдобрите понуди во категоријата