DWCX Нов 6-Нозе USB & 3,5 мм да USB & 3,5 мм ПОМОШЕН Табла Флеш Планината Цртичка Продолжување Кабел со Монтажа Заградата Адаптер За Автомобил

DWCX Нов 6-Нозе USB & 3,5 мм да USB & 3,5 мм ПОМОШЕН Табла Флеш Планината Цртичка Продолжување Кабел со Монтажа Заградата

-62 %

DEN 215.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кабли, Адаптери & Приклучоци
Од Моќ: -
Бренд Име: DWCX
Име На Модел: -
Објектот Големина: -
Специјални Функции: USB порта ќе обезбеди пренос на податоци и уредот полнење моќ
Материјал Тип: Пластични & Метал
Објектот Тежина: 0.078kg
Должина: approx. 150cm or 6 Feet
одговара 1: за ФОЛКСВАГЕН
Се вклопат 2: За Мерцедес-Бенц
Одговара 3: за Ауди
Одговара 4: за BMW
Одговара 5: За Mazda
Одговара 6: За Хонда
Одговара 7: за форд
Одговара 8: За Тојота
Обликот: правоаголник (30мм*17mm)

Најдобрите понуди во категоријата