1 Пар Работа Безбедносни Ракавици Најлон Плетени Ракавици Со СТП Обложена За Градител Возачот Градинар Repairer Заштитни Ракавици

1 Пар Работа Безбедносни Ракавици Најлон Плетени Ракавици Со СТП Обложена За Градител Возачот Градинар Repairer Заштитни

DEN 59.28

Ново

Това е достапна

боја: Големина 7 S Црна, Size 8 M Црна, Големина 9 L Црна
Бренд Име: ANSIR
Број На Модел На: Работа Безбедносни Ракавици Најлон Плетени Ракавици Со СТП Обложена За Градител Дпи
Класификација: Работни Ракавици
Материјал: Најлон Со СТП Обложени
Површина Обложена: СТП Дланка Обложени
боја: црна или сива
Ракавици Лагер Материјал: Најлон
Ракавици Слој Материјал: Полиуретански
Ракавици За Плетење: 13 Мерач
Големина: S/M/L

Најдобрите понуди во категоријата