Нови LCD Екран Панел за П8 таблета LCD внатрешни екран SQ070L207E-L201

Нови LCD Екран Панел за П8 таблета LCD внатрешни екран SQ070L207E-L201

DEN 432.00

Ново

Това е достапна

боја: Компатибилен екранот
Тип На Производ: Таблета LCD
Компатибилен Бренд: Универзална
Големина На Екранот: 7~10 Инчен
Екран Тип: Капацитивни Екран
Број На Модел На: QC760BG1 lcd

Најдобрите понуди во категоријата