1piece 22AWG DC директно 5.5*2.1 mm женски машки продолжување кабел моќ приклучок адаптер приклучок за кабелот 2meter / 6ft

1piece 22AWG DC директно 5.5*2.1 mm женски машки продолжување кабел моќ приклучок адаптер приклучок за кабелот 2meter

-90 %

DEN 76.80

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 5.5*2.1

Најдобрите понуди во категоријата