Резервни делови од телото маска за Suzuki GSXR 1000 07 08 црвено црн обтекател комплет GSXR1000 2007 2008 RY23

Резервни делови од телото маска за Suzuki GSXR 1000 07 08 црвено црн обтекател комплет GSXR1000 2007 2008 RY23

-84 %

DEN 8880.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел: 023GRY
Бренд Име: MidDale
Материјал Тип: ABS Пластика
Motobike Направи: Suzuki
Објектот Должина: 26inch
Објектот Висина: 20inch
Објектот Тежина: 8.4kg
Објектот Ширина: 22inch

Најдобрите понуди во категоријата