за Мерцедес Бенц E55 W210 S210 E320 E220 E250 E290 1996-2003 Авто задната врата Насад Подигање Лифт Поддржува Gads Рамења Гас Пролет

за Мерцедес Бенц E55 W210 S210 E320 E220 E250 E290 1996-2003 Авто задната врата Насад Подигање Лифт Поддржува Gads

-76 %

DEN 838.80

Ново

Това е достапна

E55T AMG-Година: 2003,2002,1998,1997,2000,1999,2001
Другиот Дел Број: ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Објектот Ширина: 2 cm
Земја/Регион на Производство: CN
Бренд Име: XIANGSHANG
Објектот Тежина: 0.5kg
За Возило Брендови/Модел: Мерцедес-Бенц
Мерцедес-Бенц Модел: E55T AMG
Осветленост Дел Број: Гасни Амортизери
Производителот Дел Број: GSBZ0006-2
Објектот Висина: 2 cm
Поставување на Возило: Задната Врата Насад Подигање
Специјални Функции: NA
Материјал Тип: метални+пластика
Објектот Должина: 33.3 cm
Тип На Објект: Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка

Најдобрите понуди во категоријата