Оригиналниот SANWEI T88 УЛТРА СПИН 40+ Pips-во Тенис на Маса Гума со Сунѓер

Оригиналниот SANWEI T88 УЛТРА СПИН 40+ Pips-во Тенис на Маса Гума со Сунѓер

DEN 324.24

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: T88 УЛТРА СПИН 40+
Гума: Мозолчиња Во
Продавница број: SA0004JSX

Најдобрите понуди во категоријата