316 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Хексагонални Хексагонална Кап Завртки Гром DIN933 Стандард Богата Големини M6*10 - M6*150 Фабрика Онлајн трговија на Големо

316 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Хексагонални Хексагонална Кап Завртки Гром DIN933 Стандард Богата Големини

DEN 132.00

Ново

Това е достапна

Димензии: M6x10mm, M6x12mm, M6x16mm, M6x20mm, M6x25mm, M6x30mm, M6x35mm, M6x40mm, M6x45mm, M6x50mm, M6x55mm, M6x60mm, M6x70mm, M6x80mm, M6x90mm, M6x100mm, M6x110mm, M6x120mm, M6x130mm, M6x140mm, M6x150mm
боја: 10 парчиња, 20 парчиња 5 парчиња, 15pieces, 8pieces, 4 парчиња, 3 парчиња
DIY Материјали: Дрво
is_customized: Yes
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Модел: 316 надворешни хексагонална М8
Производ сила: 4.8
Глава тип: Надвор од шестоаголни
Стандарден Тип: GB
Тип На Единица: парче
Тежина На Пакет: 0.010kg (0.02lb.)
Пакет Големина: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Најдобрите понуди во категоријата