Ultralight Патување Knapsack Слободни Витез 30L Водоотпорен Најлон Отворено Спортски Количка Ранец Чанта Качување Торба

Ultralight Патување Knapsack Слободни Витез 30L Водоотпорен Најлон Отворено Спортски Количка Ранец Чанта Качување

-2 %

DEN 695.76

Ново

Това е достапна

Капацитет: 30 - 40L
Бренд Име: СЕ ЧУВСТВУВААТ ПИОНЕР
Број На Модел На: DSB0012
Пол: Унисекс
Ранци Тип: Softback
Материјал: Најлон
Дожд Маска: No
Функција: Отворено, Трчање, Кампување, Планинарење, Патуваат, Циклус
категорија: Отворен спортски ранец
Тип: Чанта
Материјал: Водоотпорен најлон
Стил: Спорт
боја: Црна, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Портокалова, Гери, Розова
Отворено кеси водоотпорен: Отворено кеси 20L-35L
градите ранец: Градите џеб
Големина: 40*25*12cm
Функција: Виткање

Најдобрите понуди во категоријата