Рим градот ноќен приказ Италија 24371 Фрижидер Магнет

Рим градот ноќен приказ Италија 24371 Фрижидер Магнет

DEN 83.52

Ново

Това е достапна

Тип: Фрижидер Магнети
Бренд Име: SOUVEMAG
Број На Модел На: 78*54mm
Лист Големина: Медиум
Возраст: > 3 години
Налепница Тип: Магнетни Налепница
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Сценско
Магнетни Налепница Стил: Правоаголникот 78*54mm
слика: Cityscape
Големина: 78*54mm
Печати: Квалитетот CMYK печатење
Материјал: гума магнет;челик;artpaper;картон

Најдобрите понуди во категоријата