YobangSecurity 1-Камера 8-Следење 7 Видео Врата Телефон Видео Спогодба Дома Врата Систем Ноќ Визија 2-начинот на Контрола на Пристап

YobangSecurity 1-Камера 8-Следење 7 Видео Врата Телефон Видео Спогодба Дома Врата Систем Ноќ Визија 2-начинот на Контрола

-82 %

DEN 14061.36

Ново

Това е достапна

Комплет За Конфигурација: Еден до Осум Видео Doorphone
моќност: 220v
моќност: AC220V
Samrt Дома Интерфејс: No
Комуникациски Интерфејс: Жичен
Контрола На Пристап: Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи): 7
Сензор Големина(Инчен): 1/4
Бренд Име: Yobang Безбедност
Агол На Гледање (°): 160
Одговарање На Режимот: Hands-free
IP Камера Интерфејс: No
Материјал: Пластични
Технологија: Дигитални
Големина: 15*12*10
Зона За Внесување: Никој
Резолуција: 420TVLine
Тип: Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор: CMOS
Врата: Yes
Број На Модел На: V70T25201V8
Инсталација: Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција: Жичен
Екран Тип: боја
Водоотпорен: Yes
Камерата: боја

Најдобрите понуди во категоријата