Топ Уметник рачно изработени Висок Квалитет на Утрото на Борова Шума Маслото Ѕид Декорација Имитација Слики Мечка Пејзаж

Топ Уметник рачно изработени Висок Квалитет на Утрото на Борова Шума Маслото Ѕид Декорација Имитација Слики Мечка

-6 %

DEN 9312.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 24x36
Материјал: Платно
Број На Модел На: Русија Стил Пејзаж
Тип: Масла
Стил: Традиционалната
Поддршка База: Платно
Рамка на режимот: Формулиран
Обликот: правоаголник
Рамка: No
Форма: Еден
оригиналниот: No
Техника: Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство
Медиум: Масло
Предмети: Пејзаж
Бренд Име: Huang Уметност
Материјал: Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил: 100% Рака-насликани на платно
Рамка: NO
Прилагодено За Пакување: OK
Кориснички Други Фото: OK
Сопствени Бои: OK
прилагодена големина: OK
Трговија на големо: OK
Место на Потекло: Кина
Примена: Ѕидот декорација / Подарок за пријателите и семејството

Најдобрите понуди во категоријата