Автомобил Додаток 21+21Шофершајбната Wiper Ножот За Шкода Врвен 1 2001-Тековно Природна Гума Bracketless

Автомобил Додаток 21+21Шофершајбната Wiper Ножот За Шкода Врвен 1 2001-Тековно Природна Гума Bracketless

DEN 287.76

Ново

Това е достапна

Објектот Должина: Driver on the Left, Driver on the Right
Објектот Висина: 21inch
За Возило Брендови/Модел: Шкода
Материјал Тип: Природна Гума,Метал
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Име На Модел: 21+21На
Бренд Име: DR
Објектот Тежина: 0.35kg
Специјални Функции: Јасно Пред Windows
Објектот Ширина: 21inch
Материјал Тип: Природна Гума
Година: 2001-тековно
Автомобил Направи: За Шкода Врвен 1

Најдобрите понуди во категоријата