10 Компјутери Многу Злато Легура Монистра Цвет Форма DIY Голема Дупка Метал Монистра Spacer Murano Мушка Шарм Одговара За Пандора Шарм Хривнија

10 Компјутери Многу Злато Легура Монистра Цвет Форма DIY Голема Дупка Метал Монистра Spacer Murano Мушка Шарм Одговара

-88 %

DEN 64.32

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: AODUOLA
Надворешниот Дијаметар: 11mm
Број На Модел На: BD16031E
Материјал: Метал
Објектот Тежина: 0.002
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Мушка: легура монистра
G spacer монистра: црна монистра
spacer монистра: мачка монистра
затка монистра: европската murano монистра
индонезија монистра: abalone школка монистра
европската монистра: шарм за нараквици
diy монистра: круг монистра
diy монистра: европската монистра шарм нараквици
шарм мушка: Шарм
Надворешниот Дијаметар: 9*11mm

Најдобрите понуди во категоријата