8Pcs/Многу Моќни Led Глава Светилка 1W 2500Mah Водоотпорен Батерија Итни Светлина Cordless Лов Светилки Батерија Headlam

8Pcs/Многу Моќни Led Глава Светилка 1W 2500Mah Водоотпорен Батерија Итни Светлина Cordless Лов Светилки Батерија Headlam

DEN 3768.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Предните светла
Тип На Батерија: Литиум Јонска
сертификација: УЛ,CE,RoHS,CCC
Wattage: 1W
Префрлете Го Режимот: Висок/Низок
Извор На Светлина: LED
Зрак Агол: 60°
Број На Модел На: KL2.5LM(Б)
Водоотпорен: Yes
Цел: Качување
Модел на LED Монистра: Q5
текст Votage: 110V-240V
боја: Црна
Префрлете Го Режимот: Висок/Низок
Тело Материјал: ABS
кориснички: Yes
Употреба: Качување/отворено/работи/за Рударство,и др
Осветлување време: 15~18
Место на Потекло: Fujian, Кина (Копно)
ip: 65
Лумен: 4,400 lm

Најдобрите понуди во категоријата