Јапонија Стил Дрвени Ткиво Носителот Креативни Природно Дрво Кујна/Бања Складирање Полици Еко Возен Ткиво/плетење Волнени Носителот

Јапонија Стил Дрвени Ткиво Носителот Креативни Природно Дрво Кујна/Бања Складирање Полици Еко Возен Ткиво/плетење

-30 %

DEN 764.40

Ново

Това е достапна

Бренд Име: OUSSIRRO
Поставување Метод: Седиште Вид
Број На Модел На: MJBW16317
Тип: Ткиво Канистер
Примена: Соба
Материјал: Дрво
Стил: Јапонија Стил
Применливи Ткиво: Ролна Хартија

Најдобрите понуди во категоријата