3D Прекрасна Маче, Убава Мачка и Срцето Силиконски Калапи Фондан Торта Габи, рачно изработени сапун мувла Торта Готвење Алатки T0753

3D Прекрасна Маче, Убава Мачка и Срцето Силиконски Калапи Фондан Торта Габи, рачно изработени сапун мувла Торта Готвење

-10 %

DEN 208.56

Ново

Това е достапна

Бренд Име: ангелските крилја
Торта Алатки Тип: Габи,
Материјал: Силиконска Гума
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На: FT-753
Тип: Торта Алатки
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
Температура:
Направи:
кујнски прибор:

Најдобрите понуди во категоријата