5pcs/Пакет CR1625 BR1625 ECR1625 LM1625 3V Копчето Литиум Батерии Changhong 3D Очила 3D300P Посебни Нов

5pcs/Пакет CR1625 BR1625 ECR1625 LM1625 3V Копчето Литиум Батерии Changhong 3D Очила 3D300P Посебни Нов

DEN 62.16

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Buffle
Број На Модел На: CR1625
Големина: 16*2.5 mm
Номиналниот Напон: 3V
is_customized: Yes
Номиналниот Капацитет: 90mAH
Тип На Батерија: LiMnO2
Модел: CR1625 BR1625 ECR1625 LM1625
Сертификат: ROHS
Пад на превозот: Yes
Пакетот Вклучува: 5 парчиња на CR1625 Монета батерии

Најдобрите понуди во категоријата