Кујната материјали Месо Tenderizer тендер месо од добиток tenderizer

Кујната материјали Месо Tenderizer тендер месо од добиток tenderizer

-82 %

DEN 165.60

Ново

Това е достапна

боја: Повеќе
Тип: Месо & Живина Алатки
сертификација: CIQ,SGS
Месо & Живина Алатки Тип: Месо Tenderizers & Pounders
Број На Модел На: MM0000204
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Функција: Еко-Пријателски
Име: месо tenderizer
Материјал: ABS+нерѓосувачки челик
боја: случаен
Големина: 19.5 x 5x 5.1 cm

Најдобрите понуди во категоријата