Глобалната продажба хеликоптер надградба делови SYMA X8C X8G X8W X8HC X8HW X8HG четири-оска авион опрема за слетување tripod

Глобалната продажба хеликоптер надградба делови SYMA X8C X8G X8W X8HC X8HW X8HG четири-оска авион опрема за слетување

-80 %

DEN 139.20

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На: X8C X8G X8W X8HC X8HW X8HG
РК Делови и Accs: опрема за слетување
Бренд Име: BLLRC
Надградба На Делови/Додатоци: Адаптер
За Возило Тип: Авионите
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Технички параметри: KV1100
Пластични Тип: PC
Алатка Материјали: Собрани класа
Материјал: Пластични

Најдобрите понуди во категоријата