светло розова танцување костим модерниот џез возрасни деца Балет Танц Балерина Девојки балет фустан леотар

светло розова танцување костим модерниот џез возрасни деца Балет Танц Балерина Девојки балет фустан леотар

-74 %

DEN 936.00

Ново

Това е достапна

Големина: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Танц Тип: Балет
Пол: Жените
Бренд Име: сјајна утро
Материјал: Spandex,Памук,Полиестер
Танц Тип: Балет
Пол: Девојки, жени
Големина: XSC, SC,MC,LC,XLC, XXLC,SA,MA,LA,XLA
боја: светло розова
Материјал: полиестер,mesh,spandex,памук

Најдобрите понуди во категоријата